TOP Národ

Autor: Ján Sciranka | 14.2.2014 o 22:10 | (upravené 14.2.2014 o 22:56) Karma článku: 9,69 | Prečítané:  360x

Slovensko - krajina s najvyšším ekonomickým rastom, krajina s najlepšími mozgami sveta, bez ktorých by technológie nikdy nenapredovali, krajina s najlepšou vzdelanostnou úrovňou, s najlepším sociálnym systémom a hlavne krajina, ktorá si váži ľudí, ktorí jej vo svete spravili meno a vďaka ktorým sa o Slovensku hovorí len v superlatívoch.......Ok, a teraz pekne späť do reality!!!

Anastasia KuzminováAnastasia Kuzminová

Prečo som začal písať tento blog? Dnes som mal možnosť vidieť ženské olympijské biatlonové preteky a bol som veľmi zvedavý na človeka, ktorý pre Slovensko urobil hádam viac ako ktokoľvek v jeho histórii samostatnosti. Áno, na Nastenku.....skončila na 27. mieste a ako "správny" Slovák som si mal zrejme zakričať, že ty hlupaňa, bež domov a nerob hanbu. Ja ale zrejme som jeden z tých idiotov a patriotov, ktorí si vážia kohokoľvek, kto si to skutočne zaslúži. Poviem Vám pravdu, bolo mi skutočne do plaču, keď bol popretekový rozhovor s Nasťou a ona rezignovane ani len nemala chuť niečo komentovať, lebo už v tom čase vedela, čo sa rozprúdilo na Slovensku.

A práve o tomto chcem písať. A nebudem šetriť skutočne nikoho.....začnem od "skvelých" slovenských médií, ktoré svojou debilitou a túžbou po peniazoch absolútne podkopávajú akékoľvek zásady slušnosti a inteligencie a ktoré sa neštítia kvôli peniazom a "bombastickým" titulkom zhanobiť hádam to najcennejšie, čo v poslednom čase Slovensko vo svete ožiarilo. Keď v sobotu naša olympijská hrdinka vyhrala zlatú medailu, tak som bol celý šťastím bez seba a hlavne kvôli nej, lebo tomu človeku je z tváre vidieť, že je to pokorná a skromná žena, ktorá tvrdo na sebe deň čo deň maká, aby sa jednak biatlonom uživila, ale hlavne aby spravila radosť ľuďom na Slovensku tým, že fenomenálnym spôsobom zviditeľní na večné veky Slovensko v celom svete. NIKTO NIKDY nespravil takú reklamu našej krajine ako práve táto poslovenštená Ruska, ktorá je HRDÁ na to, že je Slovenka narodená v Rusku.....Áno, presne tak, vy novinárske hovná, ktoré sa tu tvárite na objektívne spravodajstvo....Slovenka narodená v Rusku sa nedá preložiť ako Ruska so slovenským pasom. Toto si Nasťa zďaleka nezaslúžila. A ešte sa tu idú "odborníci" zo slovenskej tlače rozčuľovať, že koľký to škandál, že nedala rozhovory týmto hyenám. Plne Ťa v tom, Nasťa, podporujem a rob to tak aj naďalej. Lebo my ako národ si Ťa v žiadnom prípade nezaslúžime.

Kto je napr. Boris Kollár, že si dovolí otierať svoju špinavú papuľu o takéhoto výnimočného človeka, ktorému tento nechutný inseminátorný pseudopodnikateľ nesiaha ani po špinku za nechtom na nohe. Ako si dovoľuje čo i len slovkom na ňu niečo povedať....ako si hocikto na nejakých blogoch či komentároch v článkoch dovolí nechutným a špinavým spôsobom sa navážať do niekoho, kto nám krvopotne a úprimne so srdcom vybojoval zlatú olympijskú medailu, ktorú títo tzv. "odborníci na všetko" doslova pošliapali a zneúctili. A to nehovorím o tom, keď sa nejaká sliepka v Športových novinách postaví pred ľudí a zahlási, že Kuzminová skončila až na 27. mieste a určite sme od nej čakali viac. Pozrite sa teraz všetci do zrkadla a odpovedzte si sami, akú preboha môže mať Nasťa momentálne motiváciu, aby čo i len pohla prstom pre tento národ, keď vidí, aké sme stádo oviec, ktoré absolútne nerozmýšľa, volí si ako zástupcov kadejakých gaunerov a povaľačov a potom sa čuduje, že to tu ide do sračiek. Veď preboha pri podmienkach športu, aké sú na Slovensku, je zlatá medaila na olympiáde z hocičoho len utópia a Nasťa ju premenila na skutočnosť, a to dokonca v športe, ktorý je hádam zo všetkých najnákladnejší. Kto jej to zafinancoval - ty? ty? Fico? Gašparko? Kollár??? Nie, ona sama aj za pomoci sponzorov, pričom sa musela veľmi nadrieť, aby si ich získala.....

Nastenka, úprimne sa Ti ospravedlňujem v mene všetkých Slovákov. Musíš to pochopiť. Musíš pochopiť ten fakt, že Slováci sú ako ľudia sprostý národ už od prapočiatku a na tom sa zrejme nič nezmení. Malé svetielko na konci tunela vidím možno v pár ľuďoch, ktorým tento hnus nie je ľahostajný a ktorí sa úprimne tešia z toho, že Ťa máme. Osobne oceňujem aspoň prístup ministra zahraničných vecí, pretože v jeho vyjadrení bolo veľa pravdy.

Čo dodať na záver? Azda len to, že úprimne verím, že táto výnimočná žena nikdy nezanevrie na Slovensko a na hlupákov v ňom a že nazbiera v sebe ešte zbytky úcty a s radosťou nás bude reprezentovať aj naďalej a som presvedčený o tom, že tak ako je osobnostne vyspelá, tak sa prenesie cez ľudskú hlúposť, nenávisť a závisť, a že bude stále hrdá na to, že je SLOVENKOU NARODENOU V RUSKU....

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Čo si o autokamerách myslí polícia a môže ísť video na Facebook?

Autokamery snímajú aj poznávacie značky a tváre ľudí, s videami preto treba narábať opatrne.

DOMOV

Fico chce opäť bojovať s korupciou, založí nový úrad

Fico zvažuje aj prijatie nového ústavného zákona o preukazovaní pôvodu majetku


Už ste čítali?